Комплексна автоматизація ТОРГІВЛІ

КІОСК САМООБСЛУГОВУВАННЯ

  • Скорочення часу обслуговування
  • Наочна демонстрація меню або каталогу товарів
  • Рекламні пропозиції та акції
  • Розширення площі контакту з вашими гостями
0

експертів працює на Ваш бізнес

Завдяки технологіям, Ви можете контролювати потоки товарів і грошей в режимі реального часу на будь-якій торговельній точці прямо зараз зі свого смартфона, планшета або традиційного комп’ютера.

0

Країн світу використовують наші рішення

Наші рішення створені для вдосконалення Вашого бізнесу. Відчуйте різницю після інтеграції! Працюйте не всередині, а над бізнесом, розвивайте свій бізнес поки наша система підвищує Ваш прибуток.

Оптимізація грошових потоків

Простій банкоматів, термінальних пристроїв, кас і сховищ без готівки призводить не тільки до фінансових втрат, а ще й до втрат іміджу і навіть клієнтів. І навпаки, тримати надлишки готівки так само недоцільно, оскільки гроші повинні працювати кожну хвилину.

Покращуємо бізнес інноваціями

Вирішуємо всі питання автоматизації завдяки передовим технологіям власних програмних рішень.


Розвиток продажів

Залучення нових покупців різними програмами лояльності, управління знижками і бонусами віддалено з центрального офісу.

Низькі витрати

Мінімальна вартість на утримання зв’язку між торговими точками і центральним офісом. Система працює навіть в умовах поганої якості зв’язку торгових точок з центральним офісом.

Управління даними

Можливість змінювати номенклатуру товарів, внутрішню систему кодування, штрих-коди, ціни по Вашим торговим точкам, перебуваючи у Вашому офісі. Дані автоматично синхронізуються з магазином.

Каси самообслуговуванняАвтоматизація торгової точкиДепозитні сейфи та кіоскиПропозиція про співпрацюРекламні моніториВалютообмінники


Каса самообслуговування

Self service

дозволяє покупцеві в режимі самообслуговування зважити обраний товари, відсканувати штрих-коди і оплатити його вартість без втручання касира.

Компанія РЕНОМЕ СМАРТ – експерти в галузі самообслуговування з успішним 29-річним досвідом.

Основним напрямком діяльності є постачання рішень під ключ для банків, логістичних компаній, ритейлу, а також послуги з повного аутсорсингу операційної діяльності.

Залишилися питання?